Baumerk Grupp pakutavad teenused


Väga üldiselt liigitatakse lamekatuste alla katuseid, kus katuse kalle on 0-5 kraadi ja kaetud mingit tüüpi rullmaterjaliga (SBS, APP, PVC-kate, ruberoid jms). Lamekatusega hooned on tavaliselt kortermajad, kaubandushooned, lao- ja tootmispinnad, garaazid või nt "funk-stiilis" eramud.


1. Lamekatusetööde teostamine.

Lamekatuste ehitus, remont ja soojustamine. Peamiselt kasutame kvaliteetseid SBS rullmaterjale tuntumatelt tootjatelt (Tehnonicol, Bauder, PolyGum). Lisasoojustamisel on põhiliseks soojustusmaterjaliks tulekindel koormusttaluv kivivill või EPS vahtpolüstüreenplaadid (Isover; Paroc, Reiden). Lamekatusetöid teostame koos juurde kuuluvate plekitöödega- erinevad servaplekid, veeninaplekid, vihmaveesüsteemid. (Toode, Ruukki). Tööde lõpptulemusena saab Tellija valmis ja toimiva katuse, koos dokumentatsiooniga (garantii, aktid, eskiisid jms.)

 

Lisateenused katusetööde juurde.

Lamekatuste renoveerimisel on meie poolt pakutavad teenused nõustamisest kuni valmis tööde üleandmiseni. Koostöös projekteerimisfirmadega saame pakkuda soojustehnilisi arvutusi ja projekteerimistöid.  Koos leiame vastused küsimustele; kas ainult katta või ka soojustada? Kui palju paigaldada soojustust ja milline see olema peab? Kuidas lahendada katuse tuulutus? Kas vana katus eemaldada või mitte? jne.

Uute lamekatuste ehitusel on samuti võimalik puuduvate sõlmlahenduste eskiiside väljatöötamine. Eraldi töölõiguna  toome välja uute lamekatuste puhul kandvate profiilplekkide paigaldamise.

Lamekatus töös

Valmis lamekatus


2. Hüdroisolatsioonitööde teostamine

Hüdroisolatsioonitöödena teostame vundamentide, keldrite, hoidlate, sildade jms. isoleerimist konstruktsiooni tungiva niiskuse eest. Selleks kasutame 1-3x SBS rullmaterjal katet või bituumenvõõpa. Üldjoontes on tehnoloogia sama, mis lamekatuste ehitusel.


3. PVC katted

Katuste, rõdude ja terrasside katmine.

 

Hinnapäring

Nimi* Firma nimi E-posti aadress * Telefon Sõnum *
Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara